Foto a video na míru

Video na míru
Zabýváme se natáčením svateb, svatebních obřadů, maturitních plesů, kurzů společenského tance, vítání občánků a dalších slavnostních i rodinných událostí, ale natáčení výletů a zájezdů
Vážení snoubenci.
Dovolte, abychom Vám touto cestou nabídli své služby. Váš blížící se svatební den bude určitě nezapomenutelným zážitkem pro Vás i Vaše blízké.
Postupem času si budete chtít tyto nádherné chvíle připomenout. A právě proto si Vám dovolujeme nabídnout náš videozáznam z Vašeho svatebního dne.

Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě, který se navždy zapíše do vašich vzpomínek. Je to tedy důvod, proč jej uchovat nejen v paměti a na fotografiích, ale také ve filmové podobě, ať už na videokazetách, nebo DVD. Nabízíme originální natáčení svateb ve vysokém rozlišení. Vše přizpůsobeno vašim požadavkům a originalita zaručena. Nabízíme několik verzí zpracování a natočení Vaší svatby. Lze objednat natáčení pouze svatebního obřadu, nebo celého svatebního dne. Nejžádanější je však průřez celého svatebního dne.
Hotový film je uložen na DVD. Videozáznamy na profesionální úrovni od profesionálních kameramanů s bohatými zkušenostmi z celostátní televize a ze studia na vysoké škole - obor kamera, scénář. Natočený materiál je zaznamenán na digitální kameru a dále zpracován v jednom z nejmodernějších střihových programů Adobe Premiere Pro. Máme zkušenosti s natáčením svatebních obřadů na řadě míst České republiky.
Samozřejmostí je podbarvení hudbou, využití různých přechodových efektů, vše na potisknutém DVD v přebalu s motivem i z natočeného videa.
Nejen svatby, ale i křtiny, vítání občánků, promoce, jubilea a další významné chvíle Vaší rodiny kvalitně natočíme a zpracujeme.
Časem Vám tak vznikne zajímavá rodinná kronika, za kterou Vám budou Vaši potomci vděční.
Váš svatební den, ale i například rodinná oslava, firemní večírek, ples bude pro Vás jistě zajímavější objednáte-li si i netradiční zpestření Vašeho slavnostního okamžiku: Informace o nevšedním kulturním programu naleznete v sekci zábava
Dále si Vám dovolujeme nabídnout natáčení maturitních plesů. Maturitní ples pro Vás bude obrovským zážitkem a my jsme připraveni zhotovit videozáznam z jeho průběhu tak, aby byl důstojnou vzpomínkou na Vaše zážitky i po dlouhých letech.
Každé třídě se bude věnovat jeden zkušený kameraman, který kvalitní digitální technikou zachytí nejen kompletní oficiální část plesu, (nástup, projevy, stužkování, přípitek, sbírání peněz, tanec s profesory, rodiči ), ale i případnou slavnostní večeři a další průběh plesu se zaměřením především na Vás maturanty a Vaší zábavu.
 


O nás| Foto| Video| Zábava| Fotogalerie| Reference| Kontakty
Css/Xhtml template from buytemplates.net. All Rights Reserved